SırtçantalıYabancı

Eski Nesil Seyahat Blogu

Çekiliş! SEO Uzmanından Kitap Seti & İpek Hosting İndirim Kuponları

Herkese Merhabalar,

Geçen Aralık ayında blogum ilk yaşını doldurmuştu, bir yıl boyunca sizlerden aldığım mesajlar ve geri dönüşler benim için oldukça önemliydi. Böyle bir mutluluğu sizlere de yaşatmak için Webtures ve İpek Hosting sponsorluğunda aranızdan 3 kişiye sitenizi kurma ve takipçilerinize ulaşmada yardımcı olabilecek hediyeler göndermeyi planlıyoruz.

3 Kişiye Webtures sponsorluğunda Kaan Gülten’in elinden çıkan Uzmanından SEO kitap seti ve İpek Hosting sponsorluğunda domain ve hosting alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim kuponlarını hediye edeceğiz.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler oldukça basit:

iletisim@sirtcantaliyabanci.com ‘a Adınız ve soyadınızı ve herhangi bir kullandığınız sosyal ağın linkini bizlere göndererek çekilişe kazanabilirsiniz. Mailinizde ‘Çekiliş detaylarını ve koşullarını kabul ediyorum.’ yazmalıdır. Koşullara ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Hepinize bol şanslar.

Bu çekilişin gerçekleşmesinde yardımcı olan sponsorlara, Webtures ve İpek Hosting’e teşekkür ederim.

Herkese Merhaba,

Webtures ve İpek Hosting sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz çekilişimiz sona erdi. Kazananlar videomuzda mevcut. Kendilerine gün içerisinde mail gönderilicek bu maili en geç ayın 3’ünde cevapmaları gerekmektedir.

 

İpek HostingKaan GültenSEO KitapSEO Uzmanından Kitap SetiWebtures

sirtcantaliyabanci • 5 Ocak 2017


Previous Post

Next Post